inkl. mva.
Ikke-ledende kabelstrømpe (cable grip), enkel fletting (single weave), med en minimum bruddstyrke (MBS) på 1 680 kg. Kabelstrømpen er egnet for en umbilical med ytre diameter (OD) på 20–30 mm. DSLS004-umbilicalen har en ytre diameter på 29,5 mm.
Cable Grip (Chinese fingers) for Dykkerumbilical - Sikker, skånsom og effektiv håndtering i krevende offshore-miljøer.
Cable Grip brukes til:
Dette gir effektiv og kontrollert operasjon både på fartøy, lektere og offshore-installasjoner.
Den flettede strukturen gir et mekanisk, selvstrammende grep som øker i styrke når belastningen øker. Dette gir høy driftssikkerhet i krevende miljøer med dynamiske bevegelser og varierende last.
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.